Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4691
PHU EKOMONT - remonty i wykończenia wnętrz, domy i mieszkania.
Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5852
jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ekomont.oferteo.pl') ; });

REMONTY I WYKOŃCZENIA

PHU EKOMONT oferuje kompleksowe remonty mieszkań oraz domów. Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje odnośnie zakresu naszych prac. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu z chęcią podejmiemy się również realizacji nietypowych zleceń lub udostępnimy więcej zdjęć z konkretnych realizacji. W tym celu prosimy o KONTAKT z nami za pomocą formularza dostępnego na stronie lub telefonicznie.

ARANŻACJE WNĘTRZ

Firmy remontowo-budowlane często kojarzone są z rzemieślnikami – i całkiem słusznie. My oprócz tego mamy w sobie coś z artystów, dlatego oprócz wszystkich prac remontowych doradzimy Państwu również w zakresie ergonomii i najnowszych trendów jeżeli chodzi o kolorystykę czy materiały.

DRZWI I OKNA

Posiadamy w ciągłej sprzedaży drzwi antywłamaniowe, antywyważeniowe, wzmocnione, pasywne znanej Polskiej firmy Delta wraz z montażem autoryzowanym ,który pozwala przedłużyć gwarancję do 2 lat. Jeżeli chodzi o drzwi wewnętrzne to proponujemy produkty uznanych firm takich jak DRE czy Polskone w atrakcyjnych cenach.

KAFELKOWANIE

Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z glazurą, terakotą, gresem czy klinkierem dbamy o najwyższą jakość wykonania.

SZAFY I ZABUDOWA WNĘK

Zabudowujemy wnęki i wykonujemy szafy na wymiar. Zagospodarujemy w efektowny sposób każdą wnękę w Państwa domu czy mieszkaniu.

SYSTEMY SUCHEJ ZABUDOWY GK ORAZ GŁADZIE

Wykonujemy systemy suchej zabudowy GK – począwszy od najprostszych półek, po najbardziej fantazyjne wnęki oświetleniowe.

MALOWANIE NATRYSKOWE I ARTYSTYCZNE

Jeżeli nie zdecydują się Państwo na ozdobienie swoich ścian ozdobnymi tynkami proponujemy bardziej tradycyjne podejście. Malujemy ściany zarówno zwykłymi farbami jak i ozdobnymi, dzięki którym można osiągnąć ciekawe efekty wizualne. Poza standardowymi metodami proponujemy również malowanie natryskowe.

SCHODY DREWNIANE I BETONOWE

Wykonujemy schody w różnych technikach: jedno i dwubiegowe, łamane, zabiegowe oraz kręcone. Posiadamy dużą dostępność materiałów zarówno drewnianych jak i kamiennych Zawsze sugerujemy najlepsze rozwiązania w zależności od ilości miejsca. W zależności od upodobań klienta montujemy również wybrane rodzaje oświetlenia poprawiające bezpieczeństwo.

MONTAŻ KOMINKÓW

PHU EKOMONT zajmuje się również montażem kominków, zgodnie z zachowaniem norm bezpieczeństwa oraz ich efektowną zabudową.

Share This